Uz Suwannee ezera robežām

Uz Suwannee ezera robežām

 Regulāra elpošanas pulsācija tās balto kaklu un gadījuma raustīšanās pakaļkājas kā grauzdiņš indeksēja pār to, šķiet, ir apjoms aligators varde kustības, kamēr es biju tuvumā. Kā tas sasniedza savu asari, trīs pēdas virs zemes, par tās ikdienas pacelšanās, ir kaut kas es fain būtu iemācījušies. No ciprese ceļa malas bija gandrīz vertikāli, un krūmu stublāji pie augšas jābūt tik daudz šķēršļu, kā palīdzēt pacelšanās. Regulāra elpošanas pulsācija tās balto kaklu un gadījuma raustīšanās pakaļkājas kā grauzdiņš indeksēja pār to, šķiet, ir apjoms aligators varde kustības, kamēr es biju tuvumā. Kā tas sasniedza savu asari, trīs pēdas virs zemes, par tās ikdienas pacelšanās, ir kaut kas es fain būtu iemācījušies. No ciprese ceļa malas bija gandrīz vertikāli, un krūmu stublāji pie augšas jābūt tik daudz šķēršļu, kā palīdzēt pacelšanās. 

Suwannee ezera sugas

 Iespējams, varde atbrīvoja visu attālumu ar vienu varenu vilces tās stout kājas, lai pakāpeniski motokross līdz ceļa pusēs būtu gandrīz saskaņā ar pilnvaras Rana. Vēl viens indivīds, atklāti dobu celmu, nebija grūti klīringa loka, divdesmit collas iepriekš, pie viena lēciena. Šāda veida laktas tur varde diezgan labi no diapazona šādu sauszemes ienaidniekiem, kā vepri, bruņurupuči, un čūskas, kā arī ekrāna to no šādiem spalvu ienaidniekiem, kā sarkano plecu hawks un noilgums pūces. Kad traucējumi no viena no šīm laktas ar cilvēka ielaušanās, tas ienirst ezerā un pazūd. Ja aligators varde, turklāt ņemot vērā tās svarīgākās vajadzības pārtikas un drošību, reaģēja uz patīkamu tēmēkļi un skaņas, tas būtu papildu iemesli, lai varētu uzņemties savu mājbūdzi uz Suwannee ezera robežām, kas ir viens no skaistākais ūdenstilpes Dienvidaustrumu valstīs. Rīta sākumā maijā atklāj šo vietas tās loveliest. 

ekosistēma

 Abās pusēs tuvās tupelo, melnās gumijas un cipreses rindas, ar lapotni, tad tās zaļākajā, izplatīt pateicīgs toni pār ezera malām, kā arī uz mitru melno zemi blakus creek purvs. prothonotary kareivējs, priecīgus roundelay no Carolina wren, buzzing trill no paraulas kāre, vociferations no cekulains flycatcher, gadījuma “speel-yup ” no tās mazāk brālēns, Acadian mušķere , querulous  “sham-būda ” no redbellied dzenis, un tagad un tad clarion sauciens no lordly pāļu dzenis.  Flotes “trekns bugs ” vai whirligig vaboles, tūkstošiem spēcīgu, disport sevi kafijas krāsas ūdeņos, un starp tiem flotsam neskaitāmu kritušo tupelo ziedi drifts pirms brīze. Kratot dubļu zivtiņa pastāvīgi salauzt virsmu.

Categories ekosistēma

Post Author: purvabridejslv

One Reply to “Uz Suwannee ezera robežām”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *