Stingray – Vai esat kādreiz domājuši par sanāksme vienu?

Stingray – Vai esat kādreiz domājuši par sanāksme vienu?

   Savādi, tāpat kā haizivis, viņiem vēl nav kaulu; Tā vietā, viņu ķermeņi atbalsta skrimšļus, tas pats elements atrodams cilvēka organismā. Stingrays var izskatīties tuvu eņģeļu zivis, ka lielākā daļa no mums ir adored mūsu akvārijos, bet viņiem nav jāuztraucas par to saistīts, jo tie ir savas īpašas iezīmes. Dzīvoklis daļa ir tā, ka jūs varat arī paziņojums faktisko dzēsumi ar plašu spuras, kas iet caur pusi no viņu ķermeņa, dodot viņiem dzīvoklis apaļas formas. 

Stingray sugas

 Tātad, lai iepriekš zivis pārvietoties pa visu ķermeni tādā veidā, kas palīdz viņiem iepriekš pa ūdeni. Stingi ir ļoti toksisks lietošanai un ir miris roku vai defense. Lielākā daļa eksotisko izskata dzēliem, jo īpaši tiem, kas redz zils, indes viņu astes, un, kad viņi dzing viņu plēsoņām, toksīni tiek atbrīvoti, un mēs kļūstam ļoti nāvīga. Dzēsumi parasti dod priekšroku dzīvo seklos vai piekrastes ūdeņos un parasti nodrošina karstu ūdeni. Viņi parasti pavada lielāko daļu sava laika, kas atrodas ar dažiem no tiem uz jūras gultnes, lai viņi varētu slēpties no prognozes vai gaida savu pārtiku. Viņu plēsoņām parasti ir haizivis un citas kaitīgas zivis, bet viņi parasti izdodas segt sevi, jo to krāsas atgādina dūņas tie slēpjas. Stingray ir iecerēts ļoti dīvaini veidā, jo viņa mute, žaunas, nāsis ir zem viņa ķermeņa, bet viņa acis pieaug. Tomēr pētnieki konstatēja, ka neizmanto savas acis daudz medīt pārtiku, bet viņi izmanto īpašus sensorus šim lorenz, kas var palīdzēt viņiem atklāt elektrisko lādiņu, ko emitē tās laupījumā. 

Stingray pārtika

 Stingrays barojas ar mīkstmiešiem, gliemjiem, austerēm, garnelēm un krabjiem. Dzēsumi ir spēcīgi žokļi, ar kuriem viņi var simpātiju savu pārtiku vienmērīgu ātri. Stingrays parasti ražo vienu reizi, lai jūs un parasti ražo 2-6 jauniešiem laikā. Dīvaina lieta par Stingray reproduktīvo sistēmu, ir tas, ka, lai gan sieviešu dzēsumi joprojām ir tie, kas no bērna, jaunākais aug tā, ka, kad runa ir par to, izskatās, ka pieaugušo stingray. Lai viņi varētu izdzīvot savu dzīvi un ēst paši. Vēl viens pārsteidzošs fakts ir tas, ka Stingrays var dzīvot vairāk nekā 25 gadus un var augt līdz 6,5 pēdas un sver 800 mārciņas. Tas nav viegli atrast dzēls vai pat veikt izskatu, jo tie parasti ir prom no pūļa un parasti masēja ar dubļu krāsu.

Categories Uncategorized

Post Author: purvabridejslv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *