Mēģina saglabāt un vaislas krokodils Skinks

Mēģina saglabāt un vaislas krokodils Skinks

 Red eyed krokodils skink parasti ir unikāls un aizraujošu ķirzaka. Turklāt tas ir salīdzinoši vienkārši saglabāt. Viņa vai viņas stipri ķīļveida ādas svari un spilgti oranžas acu gredzeni nekad jāgaida, lai piesaistītu uzmanību 

Pasaulē lielākais krokodīls mēģina izbēgt!

 Normāls setup ietver turot pāri 20 – līdz 25 galonu akvāriju vai varbūt plastmasas kubls ar displeja vāku, kas var rīkoties ar pilna spektra neona gaismas un (50 vati vai varbūt mazāk) milzu vieglas. Uzglabāt temperatūra 75 līdz 80 grādiem caur dienu; tas varētu samazināties par 10 grādiem nakts laikā. Krokodils skinks nekad nav nepieciešams filiāles vai varbūt augi, tomēr tie, piemēram, peldēt un, iespējams, dehidrēt ātri, ja tur pārāk sausa. Diezgan mitrs, dziļa kombinācija podiņos augsnes un sfagnu sūnas ir labs substrāts. Crickets un mealworms ir štāpeļšķiedrām ēšanas paradumiem. Mainīt to ar sliekām, maz vaboles, kodes, zirnekļi, kāpuri un daudzos gadījumos mazie moskītu īstenot ūdens trauciņā. Red eyed krokodils skink pieaugušo ir seksuāli pieaugušo, kad aptuveni 12 mēnešus vecs un aptuveni 6 līdz 7 collas kopējā garumā. Dažādas iezīme ir skaidrs rašanās mazo poras (pazīstams kā volar poras) tieši zem kājām. Tie tiek uzskatīti izdalīt smaržas, kas ir pieraduši atzīt citu skink dzimuma. Lai gan abi dzimumi ir poras zem priekšējās kājas plaukstām, tikai nobriedušu vīriešiem ir reģioni lielas skalas un poras zem pamatnes 3. un ceturto kāju uz pakaļām kājām. Ja jūs izmantojat palielināmo objektīvu, lai apskatīt pakaļkājas paraugu, jūs varat pateikt, kurš no tiem var būt nobriedis vīriešu. Veiksmīga pārošanās un olu šūnu ko darīt notiek vienkārši mājokļu pieaudzis vīrietis ar pieaudzis sieviete.  Nestbox varētu būt 6 – līdz 12 collu pilns ar mitru (ne ļoti slapjš) sfagnu sūnu vai līdzīgu substrātu un pārklāti ar posteni mizas. 

Krokodilu ekosistēma

 Viņi ir ļoti noslēpumains skinks, kurā reti atstāt savas slēpjas vietās. Jebkurš mated pāris mēdz parasti ir tāda pati slēpjas vietas, un gravid sieviete izskatīsies mazliet pudgy. Nav skaidrs, cik dienas iet starp pārošanās un ko no paša pirmās olas. Parasti, kad ir ielikts pašu pirmo olu, citi neapšaubāmi tiks ražoti aptuveni 65 – līdz 70 dienu intervālos. Vienlaikus tiek ielikts tikai viena ola. Inkubācija ilgst aptuveni 70 dienas. Ja redzat olu nestbox, jūs varat atstāt to tur (pārliecinieties, ka sūnas paliek mitra) vai varbūt pārvietot to uz inkubatoru, kas satur mitru vermikulītu (ūdens-to-vermikulīta līmenis ir 1-1 pēc svara).  Hatchlings izskatās daudz tāpat kā pieaugušajiem un parasti 21/2 collas.  Pārliecinieties, ka viņu terāriju paliek mitru izpratni, ka jūs piešķirat viņiem pietiekami daudz pārtikas visu laiku. Putekļu maltītes ar kalciju un D3 vitamīnu papildināt 3 reizes nedēļā.

Categories ekosistēma

Post Author: purvabridejslv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *