Kad Krokodils ēd Saule

Kad Krokodils ēd Saule

 Dienvidāfrika, vietējie uzskata, saules aptumsums notiek, kad krokodils ēd sauli. Dzīvo rietumos, tā ir ļoti viegli noraidīt šādu māņticību un pārliecību par Āfrikas ciltīm, kas tic šim, piemēram, “Kad Crocodile ēd Saule”, bet uzskata to. Dažās Dienvidāfrikas daļās vietējie iedzīvotāji uzskata, ka saules aptumsums notiek tad, kad krokodils ēd sauli. Ir teikts, ka šis celestiālais krokodils īsi aprij mūsu dzīvi, dodot zvaigzni, lai parādītu savu neapmierinātību ar cilvēka rīcību. Tas tiek uzskatīts par ļoti sliktāko no omens. 

Krokodils: kur tā dzīvo? Kur dzīvo krokodili un ko viņi ēd?

 Šodien, 1 augusts 2008, pasaule piedzīvos saules aptumsums. Ceļš sāksies Kanādas ziemeļos un pēc tam turpināsies caur Grenlandi, Krievijas centrālo daļu, Kazahstānas austrumu daļu, Mongolijas rietumu daļu, Ķīnu un Indiju. Daļējs aptumsums būs redzams arī Ziemeļamerikā, lielākajā daļā Eiropas un Āzijas. Londona piedzīvos 12% aptumsums. Nākamais saules aptumsums būs 22 jūlijs 2009. 

Aborigēniem mācījis Līgo svētkus svinēt

 Nosaukums šajā emuārā un ir ņemts no lieliskas grāmatas Peter Godwin, kas ir bijušais ārvalstu korespondents Sunday Times (London). Tas ir turpinājums viņa pirmā grāmata, Mukiwa, kas ir vērā viņa laiku aug kā balts zēns Rhodesia (tagad Zimbabve). Viņa grāmata “Krokodils ēd Saule”, detaļas ebbings viņa tēva dzīvi, kas mūsdienu back-drop Zimbabves un viņa atklājums viņa tēvi poļu-ebreju saknes. Dzīvo rietumos, tā ir ļoti viegli noraidīt šādu māņticību un pārliecību par Āfrikas ciltīm, kas tic šim, piemēram, “Kad Crocodile ēd Saule”, bet uzskata to. Laikā kaujas Isandlwana, pirmā kauja anglo-Zulu kara 1879, 73% aptumsums uz kaujas. Briesmīgā zīme lidinājās pār kauju, kas izraisīja Zulu armijas sakāvi, un tas bija ne tikai zuluss, kurš cieta., ka Isandlwana kaujas bija aptumšots ar saules aptumsums par 22 Jan 1879. 

Categories ekosistēma

Post Author: purvabridejslv

3 Replies to “Kad Krokodils ēd Saule”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *