Crocing krokodils varde

Crocing krokodils varde

 Patiesībā vardes ir tiesības  citu iemeslu dēļ. Tas ne tikai dzīvo diezgan cieši ar krokodiliem, bet arī izklausās līdzīgi skaņu milzu rāpuļi. In 1924, Lana Hexheri tika dota tehnisko nosaukumu Wright , un tagad, pašlaik, nav kopēja nosaukuma.  Vidēja lieluma paraugs ir tikai četras collas garš un sver apmēram trīs līdz astoņas mārciņas. Ir tikai vērts atzīmēt, ka vardes augšējā daļa ir mīksta un brūna zemes krāsa, apvienojot mirušu lapu gabalu; Lodes ir pārklātas ar daudz melnu plankumu un pinnes, un lodes atšķiras no ārpuses kājām. Daži cilvēki ir brūns lietus uz baltās zemes, bet citi ir maz vietas. 

Vardes un ekosistēma

 Gan priekškājas un pakaļējās ekstremitātes ir attīstījušās vienmērīgi. Vardes ir lielas un mierīgas acis, visi saskaņā ar savu uzticību vai nevar izmantot temperamentu, vispievilcīgākās sistēmas īpašības. Ar izvirzītu, sānu virziena sfēru, atšķirīgu vīziju, tā redz pasauli klusu, stingru vīziju. Varavīksnenes rāda dedzināšana bronzas gredzenu ar plānu zelta iekšējo malu. Krokodilu vardes dzīvo Gruzijas dienvidos ar Ziemeļiem Florida,  upe ar strautiem, skaidras sugas, kas wrap ap meža purviem gar malu. Tā mīl ūdeni ar maigu ūdeni, parasti izvairoties no tiem, kas vēl joprojām ir vai nespēj atklāt plūsmu. 

dzīves vide

 Tā rezultātā, tie bija gandrīz atrodami visās Okfenokki purva pusēs, dienvidu un austrumu St Mary’s River ar ziemeļrietumu Suwani Creek, bet  tas nekad nav bijis kluss ūdeņos Okfennock pati tika atrasts. Lake Suvarini, kas ir tikai nedaudz pagarināts ar Suvani Creek – ir nepārspējamas laba vieta, lai izpētītu paradumus diezgan nozīmīgu pieaugušo vardes. Lai gan krokodilu vardes ir cieši saistītas ar ūdens sugām, piemēram, kopējā bullfrogs, tas ir ne tikai galvenokārt sauszemes, bet pat dažas no Ziemeļamerikas sugu Narana ģints var būt nezināms. Lai gan tas nekad nav vairāk nekā dažas pēdas ūdens, tas parasti padara dažas saules stundas ar dažiem paaugstināts asaris, parasti starp vienu un trim pēdām virs ūdens virsmas.

Categories Uncategorized

Post Author: purvabridejslv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *