OK Purva Bridējs

PB Cup 2003 Rezultāti

OPEN GRUPA vieta Vieta
VIETA Numurs Komanda 1.etaps 2.etaps 3.etaps 1. etapa laiks Vieta Pēc 2.etapa 2. Etapa laiks pēc 2. Etapa 2. Etapā Finiša laiks 3. Etapa laiks 3. Etapā
1 1 SALDUS Guntars Mankus Inga Priedīte Kristaps Jaunzems 0:45:43 4 1:42:55 0:57:12 1 4 2:24:11 0:41:16 1
2 6 OK OGRE I Jānis Naglis Aija Klempere Jānis Zamovskis 0:56:38 8 1:46:59 0:50:21 6 1 2:32:12 0:45:13 2
3 9 AUSEKLIS+RAIMONDS Juris Žilko Ilze Jurčenko Raimonds Lapiņš 0:44:45 2 1:45:58 1:01:13 4 6 2:34:32 0:48:34 4
4 5 MONA OPEN Valdis Kokorišs Mārīte Knēta Atis Zariņš 0:54:46 7 1:45:43 0:50:57 3 2 2:37:38 0:51:55 6
5 8 CILVĒKI Mārtiņš Līsmanis Sanita Sokolova Gatis Caics 0:52:05 6 1:46:51 0:54:46 5 3 2:38:22 0:51:31 5
6 7 OK OGRE II Ģirts Sarma Ilze Bāra Rūdolfs Freimanis 0:44:46 3 2:03:48 1:19:02 8 9 2:51:15 0:47:27 3
7 3 KRIPAPS+ Jurģis Krastiņš Inese Kauķe Kristaps Tamužs 0:44:42 1 1:45:27 1:00:45 2 5 2:52:08 1:06:41 8
8 4 AUSEKLIS+  Aivars Mihailovs Inta Mihailova Edgars Mītnieks 0:49:55 5 1:51:14 1:01:19 7 7 3:02:35 1:11:21 9
9 2 IP Ilze Pikšena Ieva Pikšena Ivars Pikšens 1:08:33 9 2:11:42 1:03:09 9 8 3:11:50 1:00:08 7
JUNIOR GRUPA
1 J9 BATONI Kalvis Mihailovs Krista Mihailova Marģers Kietis 0:40:58 3 1:21:40 0:40:42 1 1 1:57:55 0:36:15 1
2 J10 LELUKRI Ēriks Lebedoks Vieda Lūsa Kristaps Ozoliņš 0:41:35 5 1:23:57 0:42:22 2 3 2:02:53 0:38:56 3
3 J1 SALDUS I Artis Ķēpulis Ieva Brice Atis Rešķis 0:40:56 2 1:41:16 1:00:20 8 12 2:19:22 0:38:06 2
4 J11 BABUME Oskars Bauers Dace Buža Jānis Meirāns 0:44:26 7 1:38:02 0:53:36 6 6 2:20:55 0:42:53 6
5 J2 SALDUS II Jānis Krūmiņš Rasa Brūna Artūrs Midrijāns 0:45:43 8 1:35:33 0:49:50 5 5 2:25:30 0:49:57 8
6 J14 PPP Ieva Puriņa Anna Puriņa Mārtiņš Puriņš 0:52:07 11 1:46:10 0:54:03 9 7 2:33:30 0:47:20 7
7 J15 3 PEDĀĻI Zemgus Žagata Līga Šupulniece Mikus Žagata 0:50:07 9 1:54:51 1:04:44 11 14 2:35:50 0:40:59 4
8 J3 SALDUS III Andis Rešķis Vita Sērmolīte Agris Stūris 1:07:45 13 2:06:40 0:58:55 13 11 2:49:20 0:42:40 5
9 J8 KĀPA Andris Rukšāns Ieva Rukšāne Jānis Rukšāns 1:03:00 12 2:03:34 1:00:34 12 13 2:53:39 0:50:05 9
10 J4 SALDUS IV Edgars Sērmolītis Daina Oliņa Kaspars Rakstiņš 1:07:47 14 2:06:40 0:58:53 13 9 3:02:40 0:56:00 10
11 J5 SALDUS V Kristaps Eglītis Anda Zepa Gatis Zeps 0:43:11 6 1:41:12 0:58:01 7 8 3:06:25 1:25:13 13
12 J7 SALDUS VII Agris Ozols Lauma Brūna Gustavs Galindoma 0:40:46 1 1:49:55 1:09:09 10 15 3:06:31 1:16:36 12
13 J6 SALDUS VI  Krišs Briedis Zane Ellere Zintis Upenieks 1:07:48 15 2:06:42 0:58:54 15 10 3:09:04 1:02:22 11
DQ J13 DROKOGA Edgars Gaits Kristīne Kokina Ainārs Drosts 0:50:16 10 1:31:45 0:41:29 4 2 DQ DQ -
DQ J12 DŪMEJU Jānis Dūka Zane Medne Ģirts Jurgelāns 0:41:00 4 1:25:05 0:44:05 3 4 DQ DQ -
SENIOR GRUPA
1 S9 MERIDIĀNS EXTRA Igors Bužs Agrita Pļābere Valdis Tilts 0:38:55 2 1:24:55 0:46:00 1 4 2:05:40 0:40:45 1
2 S10 MERIDIĀNS SELECT Jānis Lūsa Gunta Lebedoka Andris Kosmačevs 0:42:52 4 1:28:06 0:45:14 2 3 2:14:15 0:46:09 4
3 S8 MONA Egīls Puriņš Baiba Puriņa Jānis Nāgelis 0:38:24 1 1:32:25 0:54:01 5 9 2:21:22 0:48:57 5
4 S6 MONA CLOSED Juris Cebulis Iveta Oša Sandris Lācis 0:46:20 8 1:30:52 0:44:32 3 2 2:21:36 0:50:44 7
5 S7 MONA ABSOLUTS Pēteris Zariņš Baiba Ozola Jānis Busenbergs 0:57:04 12 1:38:40 0:41:36 8 1 2:22:25 0:43:45 2
6 S12 KĀPA Indulis Peilāns Līga Apine Pēteris Apinis 0:40:49 3 1:38:15 0:57:26 7 12 2:22:27 0:44:12 3
7 S4 GAIŠAIS ALNIS Arne Lūsis Māra Bolšteina Māris Bolšteins 0:45:49 7 1:31:58 0:46:09 4 5 2:29:05 0:57:07 10
8 S5 TUMŠAIS ALNIS Aļģirds Bolšteins Laila Bolšteina Raimonds Cibulis 0:49:59 10 1:40:07 0:50:08 10 7 2:29:10 0:49:03 6
9 S11 LIEPA Ģirts Ozols Maira Liepa Andris Ozols 0:44:39 5 1:35:40 0:51:01 6 8 2:32:06 0:56:26 8
10 S1 AUCIEMS Andris Meļķerts Linda Meļķerte Gunārs Fogelis 0:45:46 6 1:42:15 0:56:29 11 11 2:39:55 0:57:40 11
11 S2 ATLAIDE  Iveta Miķelsone Pēteris Pirtnieks Ainārs Lagzdiņš 0:49:15 9 1:39:00 0:49:45 9 6 2:41:18 1:02:18 12
12 S3 BRĪVNIEKI Atis Rukšāns Zita Rukšāne Ilgonis Krūmiņš 0:57:02 11 1:52:50 0:55:48 12 10 2:49:52 0:57:02 9
atbalstītāji