OK Purva Bridējs

PB Cup 2002 Rezultāti

OPEN vieta Vieta
VIETA Nr. Komanda 1.etaps 2.etaps 3.etaps 1. etapa laiks Vieta Pēc 2.etapa 2. Etapa laiks pēc 2. Etapa 2. Etapā Finiša laiks 3. Etapa laiks 3. Etapā
1 3 Kusa Gatis Berķis Aija Skrastiņa Mārtiņš Sirmais 0:50:56 3 1:44:22 0:53:26 1 1 2:34:07 0:49:45 1
2 12 VoičUPs Uģis Voicesčuks Jana Voicesčuka Ants Grende 0:57:30 8 1:54:27 0:56:57 2 2 2:45:04 0:50:37 4
3 1 A-sēklis Jurģis Krastiņš Linda Krūmiņa Jānis Krūmiņš 0:53:53 4 1:56:52 1:02:59 7 9 2:47:20 0:50:28 3
4 13 OK Ogre 1 Ģirts Sarma Aija Klempere Jānis Zamovskis 0:55:01 6 1:56:25 1:01:24 6 7 2:52:13 0:55:48 9
5 4 StoPBkrāns Aivars Mazzariņš Agnese Užule Gatis Dzērve 1:00:02 11 1:59:15 0:59:13 8 4 2:54:49 0:55:34 7
6 11 UPe Meridiānā Juris Kokins Kristīne Kokina Ilmārs Dāvidsons 0:55:52 7 1:56:24 1:00:32 5 5 2:54:55 0:58:31 11
7 8 Mona 1 Egīls Puriņš Baiba Ozola Ģirts Mamis 1:00:22 13 2:04:11 1:03:49 9 10 2:54:56 0:50:45 5
8 2 Brīvnieki+Guntars Raimonds Lapiņš Ilze Lapiņa Guntars Mankuss 1:00:10 12 2:04:13 1:04:03 10 11 2:56:10 0:51:57 6
9 9 Mona A Nikolajs Lucāns Mārīte Cīrule Valdis Kokorišs 1:03:16 16 2:04:25 1:01:09 11 6 3:06:50 1:02:25 14
10 7 Magnēts Absente Ģirts Liniņš Ieva Pikšena Inga Grende 0:46:31 1 1:54:35 1:08:04 3 13 3:07:35 1:13:00 18
11 19 Silva- Tukums Rihards Akimovs Harijs Lācers Anita Liepiņa 1:14:35 20 2:13:07 0:58:32 12 3 3:13:35 1:00:28 13
12 20 Silva- Freimaņi Rūdolfs Freimanis Līva Freimane Māris Freimanis 1:13:33 19 2:15:00 1:01:27 13 8 3:13:35 0:58:35 12
13 18 Auseklis Aivars Mihailovs Inta Mihailova Bjorn Frisk 0:54:54 5 2:17:18 1:22:24 14 15 3:15:35 0:58:17 10
14 22 OK Saldus Dainis Priedītis Maira Zērne Oskars Zērnis 1:14:42 21 2:35:42 1:21:00 15 14 3:25:30 0:49:48 2
15 15 Et Cetera Valdis Renerts Ilze Rusova Guntars Rusovs 0:57:31 9 2:36:12 1:38:41 16 19 3:40:10 1:03:58 15
16 5 Magnēts Rouge Toms Puravs Kristīne Veita Ieva Šusta 1:20:38 22 2:44:39 1:24:01 19 16 3:55:38 1:10:59 17
17 6 Magnēts Moulin Māris Vīlips Ieva Lūciņa Iveta Brūvere 1:08:42 17 2:42:40 1:33:58 18 18 3:56:18 1:13:38 19
18 17 Nedaudz ambīļi Pidriķis Bridējs Paulīne Bridēja Patrīcija Bridēja 1:11:59 18 2:39:30 1:27:31 17 17 4:13:43 1:34:13 20
19 10 Keyser Soze/Arkosh Kovash Mārtiņš Šteinbergs Zane Rozenbaha Eduards Rēns 1:01:15 14 2:57:00 1:55:45 20 20 4:40:00 1:43:00 21
DQ 16 UP  Artūrs Grīnbergs - Guntars Šmitiņš 1:01:22 15 2:38:30 DQ DQ DQ 3:34:14 0:55:44 8
DQ 14 OK Ogre 2 Kristaps Kaimiņš Agita Klempere Jānis Naglis 0:59:27 10 2:12:50 DQ DQ DQ 3:18:23 1:05:33 16
DQ 21 SK Balta Ģirts Veģeris Ieva Varess Andis Pirktiņš 0:46:32 2 1:54:35 1:08:03 4 12 2:57:19 DQ DQ
JUNIOR
1 12 Auseklis Kalvis Mihailovs Krista Mihailova Marģers Kietis 0:53:14 2 1:35:45 0:42:31 1 1 2:16:58 0:41:13 1
2 4 OK Saldus-1 Artis Ķēpulis Māra Jaunsproģe Atis Rešķis 0:53:16 3 1:39:00 0:45:44 2 2 2:21:54 0:42:54 2
3 2 Baltā Kāpa Gatis Caics Laura Vīķe Jāzeps Baško 0:49:40 1 1:41:14 0:51:34 3 6 2:35:26 0:54:12 3
4 7 OK Saldus-4 Edgars Sērmolītis Andris Rešķis Janeta Turka 0:55:29 4 1:45:06 0:49:37 4 3 2:53:30 1:08:24 6
5 11 Jaunais Laiks Mārtiņš Puriņš Anna Puriņa Ieva Puriņa 1:11:58 8 2:03:17 0:51:19 6 4 3:09:26 1:06:09 4
6 3 Magnēts Petit Andris Ivanāns Inese Tauvena Ieva Tauvena 1:11:57 7 2:03:17 0:51:20 5 5 3:40:31 1:37:14 8
7 5 OK Saldus-2 Pranis Brazdauskis Inga Priedīte Mārtiņš Kalniņš 1:33:39 11 2:19:52 DQ DQ DQ 3:26:30 1:06:38 5
DQ 1 OK MONA Ainārs Zariņš Daiga Brakmane Andris Pirtnieks 1:11:35 6 2:25:35 DQ DQ DQ 3:42:57 1:17:22 7
DQ 9 OK Saldus-6 Edgars Bērziņš Ieva Brice Gustavs Galindoms 0:55:32 5 1:58:22 DQ DQ DQ 3:48:55 1:50:33 9
DQ 6 OK Saldus-3 Elvijs Makaris Kristaps Eglītis Mārīte Turka 1:33:43 13 2:42:11 DQ DQ DQ 4:36:00 1:56:00 10
DQ 13 Silva- Tukums Nils Denins Madara Sārta Andris Freimanis 1:12:10 9 2:15:04 1:02:54 7 7 DNS DNS DNS
DQ 14 Rozā Kāpa - Dina Baško - DNS DNS 1:14:54 DNS - 8 DNS DNS DNS
DQ 8 OK Saldus-5 Jānis Krūmiņš Kaspars Rakstiņš Daina Oliņa 1:23:52 10 2:42:12 1:18:20 8 9 DNS DNS DNS
DQ 10 OK Saldus-7 Vita Sērmolīte Anda Zepa Artūrs Hartmanis 1:33:41 12 2:42:10 DQ DQ DQ DNS DNS DNS
SENIOR
1 7 OK Kāpa A.I.A. Andris Žilko Ilze Laure Andris Kosmačevs 0:50:50 4 1:33:52 0:43:02 1 1 2:14:50 0:40:58 3
2 9 OK Kāpa   Indulis Peilāns Līga Apine Pēteris Apinis 0:50:48 3 1:45:14 0:54:26 4 4 2:23:58 0:38:44 1
3 1 Mona 1 Pēteris Zariņš Elita Pirktiņa Juris Cebulis 0:51:13 5 1:48:23 0:57:10 6 5 2:28:24 0:40:01 2
4 4 Taciņu speciālisti Jānis Turks Odeta Turka Juris Lipsnis 0:49:48 2 1:35:54 0:46:06 2 2 2:35:42 0:59:48 7
5 5 Magnēts Fromage Māris Tauvēns Ilze Bruce Andris Tauvens 0:42:25 1 1:40:40 0:58:15 3 6 2:38:22 0:57:42 6
6 2 Mona A Ainārs Lagzdiņš Puriņa Baiba Pirtnieks Pēteris 0:55:44 7 1:45:25 0:49:41 5 3 2:40:16 0:54:51 5
7 6 OK Saldus Seniori Andris Pentjušs Daina Gredzena Aivars Pentjušs 0:54:05 6 1:59:30 1:05:25 7 7 3:00:41 1:01:11 8
8 8 AND Edgars Mītnieks Ausma Bruce Andris Žagata 0:59:40 8 2:15:51 1:16:11 8 8 3:04:42 0:48:51 4
DQ 3 Kuršu Kāpa Andrejs Vīķis Tamāra Kosmačeva Jāzeps Baško 1:16:28 9 2:12:12 DQ DQ DQ 3:39:46 1:27:34 9
atbalstītāji