OK Purva Bridējs

OK “Purva Bridējs” 2. kausa izcīņa. 2001. gada 4. Augustā pie Zvārtas ieža

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUNIOR GRUPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

J3

MERIDIĀNS

KĀRLIS DUCENS

37:51 (1)

 

 

 

 

KRISTĪNE KOKINA

1:17:29 (1)

39:38 (1)

 

 

 

RAIMONDS ŠŪPULNIEKS

2:00:00 (1)

42:31(1)

2

J2

PĒDAS PURVĀ

MĀRTIŅŠ PURIŅŠ

53:26 (2)

 

 

 

 

ANNA PURIŅA

2:14:06 (2)

80:04 (3)

 

 

 

IEVA PURIŅA

3:08:58 (2)

54:52 (3)

3

J1

AUSEKLIS

RUSLANS GELBS

112:30 (3)

 

 

 

 

KRISTA MIHAILOVA

2:48:11 (3)

55:41 (2)

 

 

 

KALVIS MIHAILOVS

3:33:54 (3)

45:43 (2)

 

 

 

 

 

 

OPEN GRUPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

8

BRĪVNIEKI

GUNTIS ARNICĀNS

42:46 (2)

 

 

 

 

ILZE LAPIŅA

1:27:20 (2)

44:34 (6)

 

 

 

RAIMONDS LAPIŅŠ

2:11:35 (1)

44:15 (2)

2

17

STOPKRĀNS

GUSTAVS TUSNIS

44:59 (6)

 

 

 

 

AIJA ZELTIŅA

1:35:28 (6)

50:29 (10)

 

 

 

GATIS DZĒRVE

2:18:11 (2)

42:43 (1)

3

14

EŽI

GINTS TRĒZIŅŠ

51:23 (10)

 

 

 

 

ILZE LĪGATE

1:34:45 (5)

43:22 (3)

 

 

 

DAINIS TRĒZIŅŠ

2:20:06 (3)

45:21(4)

4

6

AUSEKLIS-2

JĀNIS KRŪMIŅŠ

42:24 (1)

 

 

 

 

LINDA KRŪMIŅA

1:27:32 (3)

45:08 (7)

 

 

 

KĀRLIS PRAULIŅŠ

2:20:15 (4)

52:43 (7)

5

18

AUSEXLIS INT.

BJORN FRISK

44:37 (4)

 

 

 

 

LIENE BALODE

1:35:35 (7)

50:58 (11)

 

 

 

MĀRIS RUĢELIS

2:20:23 (5)

44:48 (3)

6

15

ULTRA

KASPARS UMMERS

44:50 (5)

 

 

 

 

ILZE ŽAGARA

1:38:25 (10)

53:35 (14)

 

 

 

ILMĀRS DĀVIDSONS

2:24:17 (6)

45:52 (5)

7

7

RSP

KĀRLIS LINDE

53:41 (12)

 

 

 

 

LĪGA ĀRNIECE

1:34:36 (4)

40:55 (1)

 

 

 

ARTIS JANSONS

2:28:06 (7)

53:30 (10)

8

20

PURVA BRIDĒJS

IVARS ŠČERBICKIS

49:21 (8)

 

 

 

 

IEVA PIKŠĒNA

1:41:35 (13)

52:14 (12)

 

 

 

TOMS VEITS

2:30:00 (8)

48:25 (6)

9

2

KRAUKLIS IZDOMĀS

JĀNIS NĀGELIS

53:38 (11)

 

 

 

 

DACE BEĻICKA

1:37:05 (8)

43:27 (4)

 

 

 

NIKOLAJS LUCĀNS

2:30:25 (9)

53:20 (9)

10

10

MAGNĒTS-2

LINDA KATLAPA

53:47 (13)

 

 

 

 

TOMS PURAVS

1:37:59 (9)

44:12 (5)

 

 

 

IVETA BRŪVERE

3:32:23 (10)

54:24 (12)

11

11

MAGNĒTS-3

MĀRIS VĪLIPS

51:08 (9)

 

 

 

 

IEVA KICA

1:41:30 (12)

50:22 (9)

 

 

 

KRISTĪNE VEITA

2:38:53 (11)

57:23 (15)

12

9

MAGNĒTS-1

AINĀRS VEĢERIS

63:38 (16)

 

 

 

 

DAILA VĪGANTE

1:56:15 (15)

52:45 (13)

 

 

 

ARNIS IVBULIS

2:49:14 (12)

52:59 (8)

13

16

TRIECIENVIENĪBA

MĀRCIS BARONIŅŠ

68:00 (18)

 

 

 

 

INESE KAUĶE

1:56:11 (14)

48:11 (8)

 

 

 

KRISTAPS TAMUŽS

2:52:05 (13)

55:54 (14)

14

1

MONA 39

SANDRIS LĀCIS

64:15 (17)

 

 

 

 

INETA SILIŅA

2:15:17 (17)

72:02 (19)

 

 

 

VALDIS KOKORIŠS

3:09:30 (14)

54:13 (11)

15

12

VECRĪGAS LAUVAS

AIGA KOKENBERGA

81:02 (20)

 

 

 

 

ILZE SKANGALE

2:16:20 (19)

55:18 (16)

 

 

 

GUNTARS JANSONS

3:11:49 (15)

55:29 (13)

16

4

MONA VOSP

PĒTERIS ZARIŅŠ

74:53 (19)

 

 

 

 

BAIBA PURIŅA

2:16:21 (20)

61:28 (17)

 

 

 

JĀNIS BUSENBERGS

3:19:35 (16)

63:14 (16)

17

5

AUSEKLIS

JĀNIS UPĀNS

60:35 (14)

 

 

 

 

INTA MIHAILOVA

2:15:50 (18)

74:25 (20)

 

 

 

AIVARS MIHAILOVS

3:21:42 (17)

65:52 (17)

18

13

ALNIS

AINĀRS ŠILIŅŠ

62:31 (15)

 

 

 

 

EVIJA BRANTE

2:14:25 (16)

71:54 (18)

 

 

 

ARNE LŪSIS

3:39:10 (18)

84:45 (18)

19

19

SĒŅOTĀJI

GINTS GRITĀNS

44:18 (3)

 

 

 

 

MAIJA DOBELE

1:38:30 (11)

54:12 (15)

 

 

 

DANA UŠEROVSKA

IZST

IZST

19

3

MONA ABSOLUT

EGĪLS PURIŅŠ

45:52 (7)

 

 

 

 

MĀRĪTE CĪRULE

1:27:04 (1)

41:12 (2)

 

 

 

MĀRIS PIRKTIŅŠ

IZST

IZST

 

 

 

 

 

 

SENIOR GRUPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

S8

KĀPA

PĒTERIS APINIS

48;28 (5)

 

 

 

 

LĪGA APINE

1:29:26 (2)

40:58 (1)

 

 

 

INDULIS PEILĀNS

2:06:49 (1)

37:23 (1)

2

S1

ŌNA

JURIS CEBULIS

44:30 (3)

 

 

 

 

ANDRA JANSONE

1:37:38 (4)

53:08 (4)

 

 

 

AINĀRS LAGZDIŅŠ

2:24:43 (2)

47:05 (4)

3

S6

SENIORS

VALDIS PAEGLIS

44:20 (2)

 

 

 

 

VALENTĪNA LIETUVIETE

1:29:05 (1)

44:45 (3)

 

 

 

OJĀRS LIETUVIETIS

2:35:00 (3)

65:55 (6)

4

S4

ALNIS 14

ALĢIRDS BOLŠTEINS

63:08 (7)

 

 

 

 

LAILA BOLŠTEINA

1:57:35 (6)

54:27 (6)

 

 

 

RAIMONDS CIBULIS

2:38:22 (4)

41:47 (3)

5

S2

BRIDĒJS 1

EDVĪNS BERNERS

44:12 (1)

 

 

 

 

ILZE LAURE

1:37:21 (3)

53:09 (5)

 

 

 

JĀNIS APRUBIS

2:42:13 (5)

64:52 (5)

6

S7

LIEPA

ANDRIS OZOLS

44:47 (4)

 

 

 

 

MAIRA LIEPA

1:39:16 (5)

54:29 (7)

 

 

 

JĀNIS VĀRPIŅŠ

3:09:54 (6)

90:38 (8)

7

S3

BRIDĒJS-2

IVARS ANSVIESULIS

92:27 (8)

 

 

 

 

RUTA KUKK

2:16:37 (7)

44:10 (2)

 

 

 

ARNOLDS KUČINSKIS

3:45:37 (6)

89:00 (7)

8

S5

VALMIERAS TORŅI

IVARS EŠKINS

57:37 (6)

 

 

 

 

ILONA LANDĀNE

1:36:58 (DQ)

39:21 (DQ)

 

 

 

ANDIS VĪTOLIŅŠ

2:15:36 (DQ)

38:38 (2)

atbalstītāji