OK Purva Bridējs

Purva Bridēja Kauss 2008

Nītaure, Silupīte (08.08.2008)


S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

S12

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Meridiāns team 1 (117) 3:59:20
Agnese Kārkliņa 52:06 1   52:06 1  
Kate Medne 2:06:04 1   2:58:10 1  
Elīna Moroza 1:01:10 1   3:59:20 1  
DNF Kāpa OK/RRBJSS team 1 (116) 1:37:30
Laura Puķīte 47:00    47:00   
Kendija Aparjode 50:30    1:37:30   
Stefānija Egle 00:00    1:37:30    DNF

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

S14

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Meridiāns team 1 (94) 2:34:22
Sandra Grosberga 49:32 1   49:32 1  
Arta Martinsone 45:30 3   1:35:02 1  
Marta Jansona 59:20 1   2:34:22 1  
2 Kāpa OK/RRBJSS team 1 (92) 2:56:06
Anna Madara Pērkone 1:01:35 2   1:01:35 2  
Madara Šadrina 41:33 2   1:43:08 3  
Agnese Vārna 1:12:58 2   2:56:06 2  
3 Meridiāns CPSS team 1 (93) 2:56:08
Kristīne Fundure 1:02:43 3   1:02:43 3  
Lelde Krīgere 40:19 1   1:43:02 2  
Liene Šūpulniece 1:13:06 3   2:56:08 3  
DSQ RSP team 1 (95) 3:40:33
Diāna Ruka 1:01:41    1:01:41   
Agita Toča 1:23:02    2:24:43    DSQ
Liene Kaibe 1:15:50    3:40:33    DSQ

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

S16

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Auseklis IK team 1 (105) 2:56:21
Ance Rusova 52:31 1   52:31 1  
Madara Freimane 1:04:41 1   1:57:12 1  
Beāta Zaļaiskalns 59:09 1   2:56:21 1  
DNF Ogre OK team 1 (107) 1:35:52
Katrīna Kosmačeva 1:35:52    1:35:52   
Elīna Upmane 00:00    1:35:52    DNF
Nav Nav 00:00    1:35:52    DNF
DSQ Meridiāns team 1 (106) 4:28:46
Nora Ķibilda 1:36:25    1:36:25   
Ieva Šķestere 1:40:36    3:17:01    DSQ
Līga Lamberte 1:11:45    4:28:46    DSQ

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

S18

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Meridiāns team 1 (125) 3:15:12
Dace Buža 57:38 1   57:38 1  
Krista Nītiņa 1:19:41 1   2:17:19 1  
Ilze Buža 57:53 1   3:15:12 1  

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

S21

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 VIGA team 1 (34) 2:55:57
Iveta Brūvere 1:02:29 3   1:02:29 3  
Ieva Veģere 57:16 1   1:59:45 1  
Linda Katlapa 56:12 1   2:55:57 1  
2 Kāpa OK/RRBJSS team 1 (38) 3:13:19
Laura Vīķe 57:15 1   57:15 1  
Madara Šinke 1:08:24 2   2:05:39 2  
Anna Puriņa 1:07:40 3   3:13:19 2  
3 Mona OK, daiļā team 1 (32) 3:15:17
Mārīte Knēta 1:01:36 2   1:01:36 2  
Ieva Puriņa 1:08:37 3   2:10:13 3  
Baiba Ozola 1:05:04 2   3:15:17 3  
4 Saldus OK team 1 (39) 3:36:29
Janeta Turka 1:08:46 4   1:08:46 4  
Rasa Brūna 1:17:34 4   2:26:20 4  
Ilze Cahrausa 1:10:09 4   3:36:29 4  
5 Ziemeļkurzeme D team 1 (31) 5:02:51
Ilze Lapiņa 1:17:41 6   1:17:41 6  
Alvita Mirecka 2:01:42 5   3:19:23 6  
Ilze Robalde 1:43:28 5   5:02:51 5  
6 RSP team 2 (37) 6:00:17
Ieva Ansaberga 1:10:13 5   1:10:13 5  
Eva Einmane 2:06:44 6   3:16:57 5  
Daiga Brakmane 2:43:20 6   6:00:17 6  
DSQ Auseklis IK team 1 (33) 5:39:33
Inga Kabanova 1:38:04    1:38:04   
Ligita Lakse 2:11:46    3:49:50    DSQ
Ruta Poikāne 1:49:43    5:39:33   
DSQ RSP team 1 (36) 5:13:42
Ilze Skujiņa 1:43:24    1:43:24    DSQ
Kristīne Ruka 1:33:06    3:16:30   
Antra Jakovela 1:57:12    5:13:42   
DSQ KOS team 1 (35)
Sanda Svetoka 3:13:07    3:13:07   
Ilze Dzene 1:02:12    4:15:19    DSQ
DSQ

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

S120

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 VIGA team 1 (90) 2:42:30
Ieva Šusta 46:40 1   46:40 1  
Inga Grende 53:35 1   1:40:15 1  
Ieva Lūciņa-Linka 1:02:15 1   2:42:30 1  
2 Mona OK, jaukā team 1 (87) 4:07:37
Iveta Miķelsone 1:25:42 2   1:25:42 2  
Velga Buša 1:25:31 3   2:51:13 3  
Baiba Puriņa 1:16:24 2   4:07:37 2  
3 Mona OK, relaxētā team 2 (88) 4:07:39
Anita Lancmane 1:27:47 3   1:27:47 3  
Elita Pirktiņa 1:11:24 2   2:39:11 2  
Brigita Tamuža 1:28:28 3   4:07:39 3  
DNF Auseklis IK team 1 (89) 2:34:56
Inta Mihailova 54:27    54:27   
Daiga Reine 1:40:29    2:34:56   
Ingūna Leiškalne 00:00    2:34:56    DNF

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

S145

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Kāpa OK team 1 (119) 3:04:51
Lauma Žilko 1:04:23 2   1:04:23 2  
Ruta Kukka 53:11 1   1:57:34 2  
Ilze Laure 1:07:17 1   3:04:51 1  
2 VIGA team 1 (120) 3:14:39
Baiba Zariņa 47:30 1   47:30 1  
Anita Kasakovska 1:04:59 2   1:52:29 1  
Vija Kasakovska 1:22:10 2   3:14:39 2  

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

S170

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Prizma team 1 (122) 2:59:33
Gunta Lebedoka 47:13 2   47:13 2  
Irēna Stāmure 1:11:12 2   1:58:25 2  
Maira Liepa 1:01:08 1   2:59:33 1  
2 Kāpa OK team 1 (123) 3:39:50
Ārija Šinke 42:53 1   42:53 1  
Tamāra Kosmačeva 1:09:26 1   1:52:19 1  
Rita Ostupe 1:47:31 2   3:39:50 2  

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

S195

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Prizma team 1 (127) 3:14:03
Dzintra Sildedze 1:09:27 1   1:09:27 1  
Laimdota Šulte 1:02:59 1   2:12:26 1  
Erna Skujiņa 1:01:37 1   3:14:03 1  
DNF Seniors team 1 (128) 1:24:51
Jūlija Zvirgzde 1:24:51    1:24:51   
Nav Nava 00:00    1:24:51    DNF
Nav Nebūs 00:00    1:24:51    DNF

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

V12

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Meridiāns team 1 (79) 2:47:12
Raimonds Purvinskis 1:01:47 2   1:01:47 2  
Jēkabs Knēts 48:36 1   1:50:23 1  
Klāvs Linde 56:49 1   2:47:12 1  
2 Meridiāns team 2 (80) 3:59:18
Jānis Grimza 52:11 1   52:11 1  
Mārtiņš Šķesteris 2:04:13 2   2:56:24 2  
Matiass Abzalons 1:02:54 2   3:59:18 2  
DSQ Madonas BJSS team 1 (77) 3:38:16
Dinārs Gutāns 46:20    46:20    DSQ
Niks Auziņš 1:14:06    2:00:26   
Italo Auziņš 1:37:50    3:38:16   
DSQ Kāpa OK/RRBJSS team 1 (78) 3:11:42
Kristers Aparjods 1:51:08    1:51:08    DSQ
Uldis Upītis 1:07:22    2:58:30    DSQ
Uldis Gailis 13:12    3:11:42    DSQ
DSQ Saldus OK team 1 (81) 4:53:05
Atis Dēvics 1:58:30    1:58:30    DSQ
Emīls Vainovskis 1:39:49    3:38:19   
Ritvars Glūdiņš 1:14:46    4:53:05   

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

V14

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Meridiāns team 1 (72) 2:15:55
Emīls Dzalbs 37:51 3   37:51 3  
Imants Lūsiņš 56:56 2   1:34:47 2  
Ēriks Gruzde 41:08 1   2:15:55 1  
2 Auseklis IK team 2 (74) 2:29:59
Mikus Puriņš 37:33 2   37:33 2  
Otto Pēteris Pirtnieks 1:01:15 3   1:38:48 3  
Alvis Reinsons 51:11 2   2:29:59 2  
3 Ogre OK team 1 (75) 2:46:15
Kārlis Kosmačevs 37:06 1   37:06 1  
Ģirts Krastiņš 54:07 1   1:31:13 1  
Nils Valpuski 1:15:02 3   2:46:15 3  
DSQ Auseklis IK team 1 (71) 5:16:57
Arnis Siliņš 1:40:32    1:40:32    DSQ
Horens Lielgalvis 2:30:35    4:11:07    DSQ
Ģirts Siliņš 1:05:50    5:16:57   
DSQ Meridiāns team 2 (73) 3:19:56
Ritvars Kārkliņš 1:21:07    1:21:07   
Māris Lamberts 1:03:09    2:24:16   
Reinis Kārkliņš 55:40    3:19:56    DSQ

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

V16

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Kāpa OK team 1 (99) 3:52:37
Kārlis Baltacis 1:04:46 2   1:04:46 2  
Rūdolfs Šadrins 1:11:41 1   2:16:27 1  
Dāvis Blankenbergs 1:36:10 1   3:52:37 1  
2 Ogre OK team 1 (98) 5:21:49
Nauris Neimanis 1:02:25 1   1:02:25 1  
Mārtiņš Brīdiņš 2:32:05 2   3:34:30 2  
Raivis Ozoliņš 1:47:19 2   5:21:49 2  
DSQ RSP team 1 (97) 5:10:29
Ivars Kļaviņš 1:16:51    1:16:51   
Toms Riekstiņš 2:19:07    3:35:58   
Fricis Pirtnieks 1:34:31    5:10:29    DSQ

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

V18

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Meridiāns-CPSS-CBJC team 1 (110) 4:06:28
Dairis Magone 1:31:10 2   1:31:10 2  
Juris Ķibilds 1:19:31 1   2:50:41 2  
Kristaps Magone 1:15:47 1   4:06:28 1  
2 Ogre OK team 1 (111) 4:08:38
Linards Kaverskis 1:19:25 1   1:19:25 1  
Māris Zamovskis 1:27:55 2   2:47:20 1  
Valters Strēlnieks 1:21:18 3   4:08:38 2  
3 Auseklis Garā team 1 (109) 4:34:22
Zigmārs Gailis 1:42:24 3   1:42:24 3  
Edgars Laķis 1:35:22 3   3:17:46 3  
Jānis Tamužs 1:16:36 2   4:34:22 3  

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

V21

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Ogre OK team 1 (14) 2:45:08
Renārs Roze 55:02 2   55:02 2  
Edgars Sparāns 58:03 2   1:53:05 1  
Andris Kivlenieks 52:03 1   2:45:08 1  
2 Kāpa OK team 1 (18) 2:55:56
Andis Laveiķis 1:03:08 4   1:03:08 4  
Gatis Caics 56:13 1   1:59:21 2  
Jānis Peilāns 56:35 2   2:55:56 2  
3 VIGA team 1 (4) 3:00:21
Ģirts Liniņš 54:16 1   54:16 1  
Jurģis Krastiņš 1:06:02 4   2:00:18 3  
Uvis Soika 1:00:03 4   3:00:21 3  
4 Burkānciems Ciska team 1 (17) 3:12:40
Mārtiņš Vabulis 1:03:09 5   1:03:09 5  
Artis Ločmelis 59:02 3   2:02:11 4  
Jānis Melbārdis 1:10:29 6   3:12:40 4  
5 Ogre OK team 2 (16) 3:25:55
Mārcis Priedītis 1:04:47 7   1:04:47 7  
Raivo Kivlenieks 1:06:36 5   2:11:23 5  
Ivars Ziemelis 1:14:32 8   3:25:55 5  
6 Meridiāns team 1 (7) 3:29:05
Nauris Spalviņš 1:08:30 11   1:08:30 11  
Jānis Butāns 1:12:28 8   2:20:58 9  
Andis Malējs 1:08:07 5   3:29:05 6  
7 Veselība team 1 (1) 3:34:24
Pauls Platais 1:08:19 9   1:08:19 9  
Dzintars Salavs 1:07:06 6   2:15:25 7  
Mareks Dombrovskis 1:18:59 9   3:34:24 7  
8 Meridiāns team 2 (12) 3:48:47
Andris Cāns 1:04:56 8   1:04:56 8  
Valters Kaminskis 1:11:31 7   2:16:27 8  
Jānis Naglis 1:32:20 12   3:48:47 8  
9 VIGA team 2 (5) 3:52:39
Kaspars Kojalovičs 1:09:02 12   1:09:02 12  
Ainārs Veģeris 1:29:40 10   2:38:42 11  
Māris Ruģelis 1:13:57 7   3:52:39 9  
10 3A team 1 (13) 3:59:09
Aigars Actiņš 1:08:25 10   1:08:25 10  
Pēteris Hokonens 1:30:13 11   2:38:38 10  
Jānis Actiņš 1:20:31 10   3:59:09 10  
11 Auseklis IK team 1 (3) 4:26:50
Gundars Rusovs 1:43:11 14   1:43:11 14  
Andris Gailis 1:45:14 12   3:28:25 14  
Daniils Ozoliņš 58:25 3   4:26:50 11  
12 RSP team 2 (9) 4:36:01
Valters Āboliņš 1:04:38 6   1:04:38 6  
Kalvis Brūns 2:04:14 14   3:08:52 12  
Armands Āriņš 1:27:09 11   4:36:01 12  
13 Ziemeļkurzeme OK team 1 (2) 5:04:58
Andris Mireckis 1:36:22 13   1:36:22 13  
Artūrs Žogla 1:51:59 13   3:28:21 13  
Gatis Žogla 1:36:37 13   5:04:58 13  
14 Meridiāns/pLaY HarD Go pr0 team 1 (10) 5:39:40
Didzis Vīksne 56:16 3   56:16 3  
Kaspars Vīksne 1:16:01 9   2:12:17 6  
Kārlis Vīksne 3:27:23 14   5:39:40 14  
DNF RSP team 4 (20) 4:22:34
Viljams Plešs 1:22:38    1:22:38   
Uģis Eris 2:59:56    4:22:34   
Gustavs Straupmanis 00:00    4:22:34    DNF
DSQ Auseklis IK team 2 (15) 5:27:04
Mārtiņš Krūze 1:46:00    1:46:00   
Arvis Gelbis 1:43:09    3:29:09   
Dzintars Laķis 1:57:55    5:27:04    DSQ
DSQ RSP team 3 (19) 3:53:05
Kārlis Andersons 1:11:51    1:11:51   
Mārtiņš Linde 1:14:00    2:25:51   
Arnolds Āriņš 1:27:14    3:53:05    DSQ
DSQ RSP team 1 (8) 3:29:36
Māris Jansons 1:12:10    1:12:10   
Marģers Kietis 1:10:33    2:22:43   
Anatolijs Tarasovs 1:06:53    3:29:36    DSQ
DSQ Briksnis SK team 1 (21) 3:18:32
Andis Janovs 1:08:34    1:08:34   
Ints Kalniņš 1:17:31    2:26:05   
Vladimirs Ļašs 52:27    3:18:32    DSQ
DSQ Burkānciems prātīgais team 1 (6) 4:27:53
Vilnis Gailis 1:33:27    1:33:27   
Raimonds Gailis 1:34:06    3:07:33    DSQ
Uģis Kokenbergs 1:20:20    4:27:53   
DSQ Brachkas team 1 (11) 4:20:15
Jānis Radziņš 1:34:33    1:34:33   
Kaspars Radziņš 1:36:57    3:11:30   
Oskars Radziņš 1:08:45    4:20:15    DSQ

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

V120

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Meridiāns team 1 (58) 2:55:54
Igors Bužs 52:56 1   52:56 1  
Andris Dzalbs 55:28 2   1:48:24 1  
Juris Knēts 1:07:30 4   2:55:54 1  
2 A2 team 1 (52) 2:59:55
Uģis Mitrevics 1:00:50 2   1:00:50 2  
Raimonds Lapiņš 55:16 1   1:56:06 2  
Guntis Arnicāns 1:03:49 3   2:59:55 2  
3 Auseklis IK team 4 (56) 3:13:58
Guntars Polis 1:09:17 6   1:09:17 6  
Ints Ulmanis 1:03:41 4   2:12:58 4  
Aivars Mihailovs 1:01:00 1   3:13:58 3  
4 A2 iedzinēji team 1 (59) 3:16:39
Jānis Lazdāns 1:01:09 3   1:01:09 3  
Andris Viļums 1:11:58 5   2:13:07 5  
Edmunds Gvido Zvaigzne 1:03:32 2   3:16:39 4  
5 Mona OK team 1 (57) 3:26:16
Ģirts Mamis 1:09:28 7   1:09:28 7  
Ģirts Ziliskis 1:03:07 3   2:12:35 3  
Pēteris Zarins 1:13:41 6   3:26:16 5  
6 Kāpa OK team 1 (60) 4:10:40
Juris Ostups 1:06:45 4   1:06:45 4  
Sergejs Šadrins 1:25:02 6   2:31:47 6  
Rolands Laveiķis 1:38:53 8   4:10:40 6  
7 Auseklis IK team 3 (55) 4:13:32
Vladimirs Kabanovs 1:37:08 8   1:37:08 8  
Ainārs Gailis 1:28:44 8   3:05:52 8  
Dainis Krieviņš 1:07:40 5   4:13:32 7  
8 Mona 666 team 1 (51) 4:40:22
Atis Zariņš 1:08:11 5   1:08:11 5  
Viesturs Tamužs 1:26:13 7   2:34:24 7  
Pēteris Pirtnieks 2:05:58 9   4:40:22 8  
9 Auseklis IK team 1 (53) 5:17:12
Valters Siliņš 2:24:24 9   2:24:24 9  
Māris Jēkabsons 1:29:27 9   3:53:51 9  
Anatolijs Ozoliņš 1:23:21 7   5:17:12 9  
DSQ Auseklis IK team 2 (54) 6:43:30
Normunds Lielgalvis 2:24:18    2:24:18   
Aivis Poikāns 1:39:54    4:04:12   
Zigurds Upmalis 2:39:18    6:43:30    DSQ

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

V145

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Kāpa OK team 1 (82) 2:58:36
Indulis Peilāns 57:20 1   57:20 1  
Varis Peisenieks 1:02:26 1   1:59:46 1  
Juris Šinke 58:50 1   2:58:36 1  
2 Mona OK team 1 (85) 4:22:38
Uldis Pekuss 1:57:32 3   1:57:32 3  
Sandris Lācis 1:16:08 2   3:13:40 3  
Juris Cebulis 1:08:58 2   4:22:38 2  
3 R1V team 1 (83) 4:54:56
Ivars Muzikants 1:08:38 2   1:08:38 2  
Juris Pētersons 1:52:39 3   3:01:17 2  
Raimonds Krēsliņš 1:53:39 3   4:54:56 3  
DSQ Prizma team 1 (84) 4:09:23
Andris Kosmachevs 1:04:37    1:04:37   
Aivars Pentjushs 1:51:34    2:56:11    DSQ
Aldis Banga 1:13:12    4:09:23   

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

V170

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Prizma team 2 (103) 2:21:04
Jānis Buls 42:23 1   42:23 1  
Ivars Ansviesulis 1:00:41 1   1:43:04 1  
Kārlis Magons 38:00 1   2:21:04 1  
2 Prizma team 1 (102) 3:04:14
Jānis Skrūzmanis 58:01 2   58:01 2  
Arnolds Kučinskis 1:04:13 2   2:02:14 2  
Edgars Mītnieks 1:02:00 2   3:04:14 2  
DSQ A2 team 1 (101) 2:50:03
Ilgonis Krūmiņš 46:32    46:32   
Māris Mālkalnietis 1:13:12    1:59:44   
Jānis Biezais 50:19    2:50:03    DSQ

S12 S14 S16 S18 S21 S120 S145 S170 S195 V12 V14 V16 V18 V21 V120 V145 V170 V195

V195

Vieta Komanda Etapa laiks # Kopējais laiks #
1 Seniors team 2 (113) 2:42:39
Juris Zvirgzds 52:36 1   52:36 1  
Guntis Upacers 57:31 1   1:50:07 1  
Gunārs Fogelis 52:32 1   2:42:39 1  
2 Prizma team 1 (114) 3:02:12
Edviins Berners 1:01:29 2   1:01:29 2  
Eeriks Staamurs 1:03:56 2   2:05:25 2  
Jaanis Aprubis 56:47 2   3:02:12 2  
 
atbalstītāji