OK Purva Bridējs

OPEN grupa

                                                      Kopējais            Izmai  Sta
Vieta   Komanda                    Posms   Atpaliek   laiks    Atpaliek    ņa    tuss

  1     Briksnis de-žu-kē team  1  (10)             2:22:41
       1 Ģirts Veģeris             47:29 1   00:00    47:29 1   00:00
       2 Sandžinieks Briksnis      52:08 6   04:37  1:39:37 2   00:01    -1
       3 Jēkabs Krūms              43:04 1   00:00  2:22:41 1   00:00     1

  2     Diamonds are forevers team  1  (            2:26:13    03:32
       1 Ēriks Lebedoks            48:23 2   00:54    48:23 2   00:54
       2 Kristīne Kokina           54:04 7   06:33  1:42:27 5   02:51    -3
       3 Edgars Bertuks            43:46 2   00:42  2:26:13 2   03:32     3

  3     OK Saldus team  1  (17)                     2:27:03    04:22
       1 Ivars Valtass             51:03 5   03:34    51:03 5   03:34
       2 Inga Priedīte             51:28 5   03:57  1:42:31 6   02:55    -1
       3 Atis Rešķis               44:32 3   01:28  2:27:03 3   04:22     3

  4     VIGA team  1  (5)                           2:29:17    06:36
       1 Jurģis Krastiņš           49:04 3   01:35    49:04 3   01:35
       2 Ieva Šusta                50:51 3   03:20  1:39:55 3   00:19     0
       3 Ģirts Liniņš              49:22 4   06:18  2:29:17 4   06:36    -1

  5     Ko Tad Nu Mēs... team  1  (8)               2:31:08    08:27
       1 Guntars Mankus            51:14 6   03:45    51:14 6   03:45
       2 Laima Klauža              48:22 2   00:51  1:39:36 1   00:00     5
       3 Raimons Lapiņš            51:32 5   08:28  2:31:08 5   08:27    -4

  6     Ogre/ Vidzemes centrs team  1  (            2:48:33    25:52
       1 Ģirts Sarma               57:23 10  09:54    57:23 10  09:54
       2 Aija Klempere             58:53 9   11:22  1:56:16 9   16:40     1
       3 Jānis Naglis              52:17 6   09:13  2:48:33 6   25:52     3

  7     MONA team  1  (14)                          2:50:08    27:27
       1 Ģirts Mamis               54:37 8   07:08    54:37 8   07:08
       2 Mārīte Knēta              47:31 1   00:00  1:42:08 4   02:32     4
       3 Egīls Puriņš            1:08:00 9   24:56  2:50:08 7   27:27    -3

  8     Vakance team  1  (18)                       2:55:45    33:04
       1 Ivars Ščerbickis        1:00:29 11  13:00  1:00:29 11  13:00
       2 Kristīne Veita            51:05 4   03:34  1:51:34 7   11:58     4
       3 Alberts Lācis           1:04:11 8   21:07  2:55:45 8   33:04    -1

  9     Ogre/ Kurzemes pāris team  1  (1            2:56:19    33:38
       1 Renārs Roze               54:28 7   06:59    54:28 7   06:59
       2 Māra Jaunsproģe         1:00:14 10  12:43  1:54:42 8   15:06    -1
       3 Rūdolfs Freimanis       1:01:37 7   18:33  2:56:19 9   33:38    -1

  10    Racējspēks forever team  1  (6)             3:31:31  1:08:50
       1 Liene Brūvele           1:07:28 13  19:59  1:07:28 13  19:59
       2 Sanita Sokolova           55:43 8   08:12  2:03:11 11  23:35     2
       3 Mārtiņš Birums          1:28:20 12  45:16  3:31:31 1 1:08:50     1

  11    Briksnis Tontons  team  1  (12)             3:31:44  1:09:03
       1 Morze Briksnis          1:07:21 12  19:52  1:07:21 12  19:52
       2 Ilze Driķe              1:12:28 12  24:57  2:19:49 12  40:13     0
       3 Valters Fredis          1:11:55 11  28:51  3:31:44 1 1:09:03     1

  12    VIGA 9 team  1  (7)                         4:14:32  1:51:51
       1 Artūrs Grīnbergs          57:01 9   09:32    57:01 9   09:32
       2 Inga Krima              2:05:46 1 1:18:15  3:02:47 1 1:23:11    -4
       3 Uvis Soika              1:11:45 10  28:41  4:14:32 1 1:51:51     1

  DSQ   OK Purva Bridējs team  1  (16)              3:29:50
       1 Reinis Zobens           1:01:21     13:52  1:01:21     13:52
       2 Dina Zobena             1:04:46     17:15  2:06:07     26:31     0
       3 Jānis Klīve             1:23:43     40:39  3:29:50   1:07:09     0    DSQ

  DSQ   Sigulda-3Cē team  1  (9)                    3:44:17
       1 Jānis Cāns              1:19:28     31:59  1:19:28     31:59          DSQ
       2 Ieva Cāne               1:26:50     39:19  2:46:18   1:06:42     0
       3 Andris Cāns               57:59     14:55  3:44:17   1:21:36     0

  DSQ   Briksnis Eifelis team  1  (11)              2:53:09
       1 Vidmants Briksnis         54:26     06:57    54:26     06:57
       2 Cilda Pinkuce           1:02:20     14:49  1:56:46     17:10     0
       3 Ints Kalniņš              56:23     13:19  2:53:09     30:28     0    DSQ

  DSQ   Dusmīgie bebri team  1  (4)                 3:59:37
       1 Arnis Janovs            1:01:51     14:22  1:01:51     14:22
       2 Linda Auzuleja          2:00:33   1:13:02  3:02:24   1:22:48     0    DSQ
       3 Andis Janovs              57:13     14:09  3:59:37   1:36:56     0

  DSQ   3 Aļņi team  1  (13)                        3:13:01
       1 Atis Luguzs             1:12:01     24:32  1:12:01     24:32
       2 Agrita Kornejanova      1:35:23     47:52  2:47:24   1:07:48     0    DSQ
       3 Māris Bolšteins           25:37    -17:27  3:13:01     50:20     0    DSQ

  DNF   Vakance team  2  (19)
       1 Andis Laveiķis            50:58 4   03:29    50:58 4   03:29
       2 Ilze Līgate             1:07:11 11  19:40  1:58:09 10  18:33    -6
       3

JUNIORS grupa

                                                      Kopējais            Izmai  Sta
Vieta   Komanda                    Posms   Atpaliek   laiks    Atpaliek    ņa    tuss

  1     MONA Stiprā team  1  (25)                   2:18:18
       1 Jānis Nāgelis             50:07 2   02:01    50:07 2   02:01
       2 Pēteris Zariņš            35:06 2   00:44  1:25:13 1   00:00     1
       3 Baiba Ozola               53:05 2   07:58  2:18:18 1   00:00     0

  2     Kāpa team  1  (28)                          2:20:26    02:08
       1 Juris Ostups              48:06 1   00:00    48:06 1   00:00
       2 Ilze Laure                38:49 3   04:27  1:26:55 2   01:42    -1
       3 Rolands Laveiķis          53:31 3   08:24  2:20:26 2   02:08     0
                                                               
  3     Sk Brīvnieki team  1  (23)                  2:27:14    08:56 
       1 Ilgonis Krūmiņš         1:07:45 7   19:39  1:07:45 7   19:39
       2 Ineta Lapacinska          34:22 1   00:00  1:42:07 3   16:54     4
       3 Jānis Lazdāns             45:07 1   00:00  2:27:14 3   08:56     0
                                                               
  4     Alnis 1 team  1  (21)                       2:43:37    25:19
       1 Aļģirts Bolšteins         54:55 4   06:49    54:55 4   06:49
       2 Laila Bolšteina           47:29 4   13:07  1:42:24 5   17:11    -1
       3 Arne Lūsis              1:01:13 5   16:06  2:43:37 4   25:19     1

  5     Alnis 2 team  1  (22)                       2:53:06    34:48
       1 Ainārs Šiliņš             50:19 3   02:13    50:19 3   02:13
       2 Māra Bolšteina            52:02 5   17:40  1:42:21 4   17:08    -1
       3 Raimonds Cibulis        1:10:45 6   25:38  2:53:06 5   34:48    -1
                                                                   
  6     MONA Prātīgā team  1  (26)                  2:54:03    35:45
       1 Sandris Lācis             58:26 5   10:20    58:26 5   10:20
       2 Ingrīda Kleinberga        58:30 6   24:08  1:56:56 6   31:43    -1
       3 Juris Cebulis             57:07 4   12:00  2:54:03 6   35:45     0

  7     Baltā Viga team  1  (24)                    3:14:04    55:46
       1 Rodrigo Slaviņš           58:31 6   10:25    58:31 6   10:25
       2 Anna Slaviņa            1:03:15 7   28:53  2:01:46 7   36:33    -1
       3 Baiba Zariņa            1:12:18 7   27:11  3:14:04 7   55:46     0
                                                                   
  8     Jumprava team  1  (27)                      3:52:18  1:34:00
       1 Maira Liepa             1:26:23 8   38:17  1:26:23 8   38:17
       2 Irēna Stāmure           1:08:18 8   33:56  2:34:41 8 1:09:28     0
       3 Andris Ozols            1:17:37 8   32:30  3:52:18 8 1:34:00     0

OPEN grupa

                                                      Kopējais            Izmai  Sta
Vieta   Komanda                    Posms   Atpaliek   laiks    Atpaliek    ņa    tuss

  1     OK Saldus team  1  (32)                     2:22:47
       1 Andis Rešķis            1:00:33 3   09:27  1:00:33 3   09:27
       2 Ilze Sahrausa             32:27 1   00:00  1:33:00 1   00:00     2
       3 kaspars Rakstiņš          49:47 1   00:00  2:22:47 1   00:00     0

  2     SSS team  1  (31)                           2:42:01    19:14
       1 Ieva Rukšāne            1:00:16 2   09:10  1:00:16 2   09:10
       2 Santa Lazdāne             39:39 2   07:12  1:39:55 2   06:55     0
       3 Andris Rukšāns          1:02:06 2   12:19  2:42:01 2   19:14     0
                                                               
  3     Ģimenīte ( a/k) team  1  (33)               2:47:30    24:43
       1 Reinis Grende             51:06 1   00:00    51:06 1   00:00
       2 Toms Grende               51:24 3   18:57  1:42:30 3   09:30    -2
       3 Inga Grende             1:05:00 3   15:13  2:47:30 3   24:43     0
atbalstītāji