OK Purva Bridējs

Purva Bridējs atpūšas.

Lauku māja "Ķempēni"

Viedoklis: Visu laiku lieliskākā atpūtas vieta! Māja ar patiesi gaišu auru un patiesi viesmīlīgu saimnieku. Senlaicīgā kalpu māja spēj komfortabli izmitināt pat 100 nakšņot gribētājus. Gādīgas saimnieces sarūpēs jebkuram vēderam tīkamas un pamatīgas maltītes. Iespējams pārgājiens pa tuvāko apkārtni, gan slēpotājiem, gan kājām gājējiem. Vasarā arī peldēšanas un makšķerēšanas iespējas. Vieta, no kuras grūti aizbraukt. Cena - atbilstoša piedāvājumam.
Vieta: z/s "Ķempēni", Ēveles pagasts, Valkas rajons
Tel: 47-33708, 9105503
Attālums līdz Rīgai: aptuveni 150 km

Atpūtas bāze "Braki"

Viedoklis: kas gan būtu Purva Bridējs bez Brakiem un Braki bez Purva Bridēja. Vēsturiska vieta, kas liek ieslīgt nostalģiskās jaunības atmiņās ne vienam vien Purva Bridējam. Joprojām vilina ar iespējām ne tikai noīrēt viesību telpas ar pirti un naktsmājām, bet arī ar iespēju sarīkot kārtīgu nometni ar distanču slēpošanu un slalomošanu netālajā Pārsteigumkalnā. "Braki" lēnām tiek atjaunoti, taču ar nopūtu jāatceras laiki, kad saimnieks bija "Braku" Aivars…
Vieta: Madonas rajons, Ērgļu pagasts, Ērgļi "Braki"
Tel: 9455134
Attālums no Rīgas: aptuveni 100 km

LSPA mācību un treniņu bāze "Līčupe"

Viedoklis: ikviens sevi cienošs sportists lepojas ar Līčupē pavadītām dienām un naktīm. Arī Purva Bridējs. Jo sevišķi ziemā, kas Kliģenē ievelkas ilgāk kā citur Latvijā. Neba velti tieši tur tika svinēta PB 2.gadu jubileja. Iespēja pasportot, pieēsties, izgulēties un labi pavadīt laiku. Saimnieces rūpējas, lai no "Līčupes" bāzes sportisti dotos projām ne tikai ar uztrenētiem muskuļiem, bet arī ar labām atmiņām par gigantiskajām porcijām ēdnīcā. Un nemaz nav dārgi!
Vieta: Cēsu rajons, Zaubes pagasts, Kliģene, "Līčupe"
Tel: 9174855
Attālums no Rīgas: aptuveni 100 km

Slēpošanas bāze "Mailes"

Viedoklis: visu cieņu un apbrīnu viesmīlīgajam bāzes saimniekam Arvīdam Pīpkalējam! Pēc nesenā nelaimes gadījuma māja atkal ir zem jumta, un no visas sirds ceram, ka jau drīz tā varēs uzņemt pirmos nakšņotājus. Noteikti tur atgriezīsiemies! Rūpīgi uzturētā distanču slēpošanas trase ir lieliska vieta slēpju deldēšanai gan iesācējam, gan profesionālim. Daži gan sūkstās par lielajiem kāpumiem un nobraucieniem, bet tas taču ir interesanti! Jāpiebilst, ka pavisam nesen šī problēma ir atrisināta un ir pieejams pavisam viegls 8 km aplītis tiem, kas nealkst smagu kāpumu! Bez tam "Mailes" ir ideāla vieta atpūtai ne tikai ziemā.
Vieta: Aizkraukles rajons, Vietalvas pagasts "Mailes"
Tel: 9445978
Attālums no Rīgas: aptuveni 120 km

Viesu nams "Vidi"

Viedoklis: Omulīga vieta klusai un pieklājīgai ballītei ar pirti.
Liels pluss - daudzās guļvietas.
Mīnuss - salīdzinoši augstās cenas. Bet ja vēlme ir ne tikai patusēt, bet pēc tam arī labi izgulēties, šī ir īstā vieta.
Vieta: Talsu rajons, Valdemārpils, "Vidi"
Tel: 3276100
Attālums no Rīgas: aptuveni 120 km

Viesu nams "Vītoli"

Viedoklis: Kamīnzāle, virtuve, pirts, guļamistabas. Liels pluss - atrodas pašā Sasmakas ezera krastā, vasarā sniedzot iespēju kārtīgi izplunčāties, ziemā paslidināties. Turpat atrodas arī basketbola laukums un tenisa korti. Iespēja iznomāt laivas un ūdensvelosipēdus. Cenas maciņam gandrīz draudzīgas. Mīnuss - lielāka viesu skaita gadījumā var nākties čučēt uz grīdas.
Vieta: Talsu rajons, Valdemārpils, "Galdnieki"
Tel: 9152148
Attālums no Rīgas: aptuveni 120 km

Viesu nams "Mednieku namiņš"

Viedoklis: Viena no visu laiku PB topa vietām. Mazā zāle ar SAT TV, banketzāle, virtuve, pirts, gandrīz eiroremonts visā ēkā, omulīgas guļamistabas un kaudze matraču tiem, kuri nepagūst pirmie aizsist guļvietas. Cena - vienkārši lieliska! Rekomendējam!
Vieta: Talsu rajons, Dundagas pagasts "Dīķsargi"
Tel: 9118141
Attālums no Rīgas: aptuveni 140 km

Viesu nams "Ēmužas"

Viedoklis: Ja ir vēlme paviesoties visīstākajos Kurzemes laukos, droši uz priekšu! Netālu no Nogales pils kāda lauku ceļa galā atradīsiet omulīgu māju ar lielu banketu zāli, virtuvi, pirti un pagaidām gan tikai trīs guļamistabām. Bet ir iespēja gulēt uz matračiem. Liels pluss - iespēja turpat pasūtīt ļoti glīti saklātus galdus ar ikvienam gardēdim tīkamu pārtiku. Cena pagaidām zemākā, ar kādu Talsu pusē nācies sastapties. Mājiņas atrašanās vietas meklējumi var sagādāt dažu jautru brīdi.:)
Vieta: Talsu rajons, Vandzenes pagasts, "Ēmužas"
Tel: 3224606
Attālums no Rīgas: aptuveni 125 km

Latvenergo viesnīca -Viesu nams "Austrumi"

Viedoklis: klusa un gaiša vieta ģimeniskai atpūtai. Mājīgas guļamistabas, neliela banketzālīte, virtuve, pirts atsevišķā ēkā un kabatai draudzīgas izmaksas. Lieliskas naktsmājas, ja gadās būt taipusē. Uzmanīgi pirtī - tā ir "melnā" un pēc pirts var nākties staigāt ar melnu muguru vai aizrautīgi to mazgāt ledainā āliņģi, viss kā riktīgos laukos!
Vieta: Aizkraukles rajons, Aiviekste, "Austrumi"
Tel: 6510634
Attālums no Rīgas: aptuveni 120 km

Viesu nams "Bramaņi"

Viedoklis: Kārtīga lauku māja. Lielākais pluss - daudzās guļvietas. Pirts, virtuve, zālīte svētku mielastam un nelielām dejām. Skaista apkārtne. Ir gan dīķis kur plunčaties, gan šūpoles, kur augstu šūpoties. Ļoti viesmīlīgs saimnieks un pieņemamas izmaksas.
Vieta: Tukuma rajons, Jaunpils "Bramaņi"
Tel: 31622611; 9176131
Attālums no Rīgas: aptuveni 60 km

Viesu mājas "Kadiķi" pirts

Viedoklis: Maza romantiska pirtiņa skaista ezera krastā. Omulīgi mājiņā var justies līdz 10 cilvēkiem. Guļvietas atrodas mājas otrajā stāvā uz lieliem matračiem ar visiem nepieciešamajiem piederumiem. Lielākais mīnuss - nav virtuves un tualete atrodas ārpus mājas, bet ziemas laikā par siltumu tajā saimnieks ir parūpējies. Vasarā ir iespējams izmantot arī kempinga mājiņas, kas atrodas tur pat netālu.
Vieta: Madonas rajons, Vestiena "Kadiķi"
Tel: 9193729
Attālums no Rīgas: aptuveni 100 km

Viesnīca "Ērgļi"

Viedoklis: Jauna viesnīca pašā Vidzemes centrā. Viesnīca būvēta uz padomju laikos nepabeigtas daudzdzīvokļu mājas pamatiem un rezultāts ir lielisks. Cenas - lielākam pulciņam kopā ar papildus izklaidēm nesanāks pārāk lēti, bet ja ceļo ar ģimeni, tad ļoti demokrātiskas. Kopā pieejamas 56 vietas gan vienvietīgos, gan divvietīgos numuros, kā arī 2-istabu numuros 4 cilvēkiem ar mini-virtuvi. Visos numuros, protams, duša un WC. Pagrabā var izklaidēties saunā ar baseinu un džakuzi (pie kam viesnīcas iemītniekiem no 8.00 līdz 10.00 katru rītu tas ir pilnīgi par velti!), uzspēlēt biljardu, spēļu automātus, šahu, galda spēles. Viesnīcas personāls teicās, ka lielākiem pasākumiem parasti tiekot saklāti matrači arī konferenču telpā, kur vietas ir oh-oh-oi! Kafejnīca - mīlīga ar alkohola cenām kā jau provincē, un ļoooooti garšīgu ēdienu... tikai porcijas tādas biki pamazas.
Un protams - slēpošanas iespējas tuvākajā apkārtnē ir NEIEROBEŽOTAS!
Vieta: Madonas rajons, Ērgļi , Rīgas iela 31 Informācija: www.erglihotel.lv vai 4807124; 9482053 Attālums no Rīgas: apaļi 100 km
atbalstītāji