OK Purva Bridējs

PB Cup 2005 pieteikušies dalībnieki

    OPEN grupa

  1. Ogre/ Kurzemes pāris
    • Renārs Roze, emit 72536
    • Māra Jaunsproģe, emit 70548
    • Rūdolfs Freimanis, emit 81447

  2. Ogre/ Vidzemes centrs
    • Ģirts Sarma, emit 74267
    • Aija Klempere, emit 70677
    • Jānis Naglis, emit 72376

  3. Diamonds are forever
    • Ēriks Lebedoks, emit 301580
    • Kristīne Kokina, emit 90728
    • Edgars Bertuks, emit 88820

  4. Dusmīgie bebri
    • Arnis Janovs, emit īre
    • Linda Auzuleja, emit īre
    • Andis Janovs, emit 98899

  5. VIGA
    • Jurģis Krastiņš, emit 70409
    • Ieva Šusta, emit 106176
    • Ģirts Liniņš, emit 70473

  6. Racējspēks forever
    • Sanita Sokolova, emit 88817
    • Jānis Priedītis, emit īre
    • Mārtiņš Birums, emit īre

  7. Viga 9
    • Artūrs Grīnbergs, emit 74452
    • Inga Krima, emit īre
    • Uvis Soika, emit 104470

  8. Ko Tad Nu Mēs...
    • 1. Guntars Mankus emit 302048
    • 2. Laima Klauža emit 76599
    • 3. Raimonds Lapiņš emit 69787

  9. Sigulda-3Cē
    • Jānis Cāns, emit īre
    • Ieva Cāne, emit īre
    • Andris Cāns, emit 104214

  10. Briksnis de-žu-kē
    • Ģirts Veģeris,emit 70425
    • Sandžinieks Briksnis, emit 90660
    • Jēkabs Krūms, emit 70456

  11. Briksnis Eifelis
    • Vidmants Briksnis, emit 74279
    • Cilda Pinkuce, emit 74404
    • Ints Kalniņš, emit īre

  12. Briksnis Tontons jeb Bez stresa
    • Morze Briksnis, emit 90709
    • Ilze Driķe, emit īre
    • Valters Fredis, emit 483394

  13. 3 Aļņi
    • Atis Luguzs, emit 69628
    • Agrita Kornejanova, emit īre
    • Māris Bolšteins, emit īre

  14. MONA
    • Ģirts Mamis, emit 483564
    • Mārīte Knēta, emit 69633
    • Egīls Puriņš,emit 69646

  15. Piedzīvojumu klubs Tinis
    • Mārtiņš Šteinbergs, emit īre
    • Lāsma Sietinsone, emit īre
    • Eduards Rēns, emit īre

  16. OK Purva Bridējs
    • Reinis Zobens, emit 70421
    • Dina Zobena, emit 74347
    • Mr. Vacants

  17. OK Saldus
    • Ivars Valtass, emit īre
    • Inga Priedīte, emit īre
    • Atis Rešķis, emit īre

  18. Vakance

  19. Vakance

  20. Vakance
  21. SENIOR grupa

  22. Alnis 1
    • Aļģirds Bolšteins, emit 70675
    • Laila Bolšteina, emit īre
    • Arne Lūsis, emit īre

  23. Alnis 2
    • Ainārs Šiliņš, emit 74396
    • Māra Bolšteina, emit 70670
    • Raimonds Cibulis, emit īre

  24. SK Brivnieki
    • Ilgonis Krūmiņš, emit 74428
    • Ineta Lapacinska, emit ir
    • Jānis Lazdāns, emit ir
  25. Baltā Viga
    • Rodrigo Slaviņš, emit 70479
    • Anna Slaviņa, emit 70484
    • Baiba Zariņa, emit 70537

  26. MONA Stiprā
    • Valdis Kokorišs, emit 70745
    • Baiba Ozola, emit 106166
    • Pēteris Zariņš, emit 70420

  27. MONA Prātīgā
    • Sandris Lācis, emit 69805
    • Ingrīda Kleinberga, emit 90675
    • Juris Cebulis, emit 71217

  28. Jumprava
    • Maira Liepa, emit 104463
    • Irēna Stāmure, emit 104465
    • Andris Ozols, emit 104464

  29. Kāpa
    • Juris Ostups, emit 71201
    • Ilze Laure, emit 71237
    • Rolands Laveiķis, emit 71231

  30. Vakance

  31. Vakance
  32. JUNIORU grupa

  33. Siguldas sporta skola
    • Ieva Rukšāne, emit 74418
    • Santa Lazdāne emit ir
    • Andris Rukšāns, emit 74417

  34. OK Saldus
    • Andis Rešķis, emit īre
    • Ilze Cahrausa, emit īre
    • Kaspars Rakstiņš, emit īre

  35. Ģimenīte (a/k)
    • Reinis Grende, emit 71160
    • Toms Grende, emit īre
    • Inga Grende, emit 74274

  36. Vakance

  37. Vakance
atbalstītāji