OK Purva Bridējs

Mammadaba orientēšanās diena

"Aicina Pasaules Orientēšanās čempions Edgars Bertuks, atbalsta AS „Latvijas valsts meži”, rīko - Latvijas Orientēšanās Federācija!" http://www.mammadaba.lv/orientesanasdiena

Mammadaba orientēšanās dienas ietvaros 23. maijā orientēšanās sporta klubs OK Purva Bridējs rīko orientēšanās pasākumu rudenī izveidotajā "Upesciema orientēšanās poligonā".

  • Pasākumā katrs dalībnieks bez maksas saņems www.purvabridejs.lv atrodamo Upesciema orientēšanās poligona karti. Katrs pats varēs izvēlēties cik kontrolpunktus un kādā secībā vēlas tos apmeklēt. Līdzi paņemiet labu omu, ērtus apavus, drēbes ar kurām nav žēl doties mežā. Vēl lieti noderēs kompass (ja ir pieejams) un kāds rakstāmais, lai atzīmētu to kontrolpunktu kodus, kuros būsiet paviesojušies.
  • Starta vieta, telts ar uzrakstu www.purvabridejs.lv, atradīsies blakus Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolai. Dalībnieki varēs doties meža distancē no 16:00-19:00.
  • Ja ierodaties ar savu autotransportu, tad to visērtāk ir novietot lielajā auto stāvvietā aiz Upseciema autobusu pieturas. Pie skolas būs pietiekami dzīva satiksme, jo daudzi vecāki ap šo laiku ierodas pēc bērniem.
  • Uz pasākuma vietu iespējams nokļūt arī ar sabiedrisko transportu - 28. autobuss, pietura - Upesciems.
  • Atrašanās kartē http://ej.uz/pbodiena
  • Tiekamies 23.05. Uzaicini paziņu un baudi aktīvu atpūtu LATVIJAS VALSTS MEŽOS !

    Pasākuma rīkotājs ir orientēšanās klubs "OK Purva Bridējs", kontaktpersona informācijai - Andris Strazdiņš tel. 29248436, info@purvabridejs.lv

    atbalstītāji